Vi utvecklar fastighetsbranschen

Vi effektiviserar processen kring köp, uthyrning och försäljning av bostäder och lokaler för att bidra till fler och tryggare fastighetsaffärer

Om Quedro

Quedro startades 2010 och har som målsättning att effektivisera processerna kring köp, uthyrning och försäljning av bostäder och lokaler. Genom att göra det vill vi bidra till fler och tryggare fastighetsaffärer. 

Vi har sedan starten utvecklat en mjukvaruplattform som stödjer fastighetsmäklare i deras arbete med objekt, kunder och intressenter genom hela kedjan från intag till avslut. 

Idag är Quedro en marknadsledande, modern CRM-plattform för fastighetsmäklare som erbjuder stöd för försäljning, marknadsföring, budgetering, planering, analys och uppföljning. 

Quedro har sedan starten vuxit kraftigt och lockar nu ledande aktörer i branschen liksom mindre, lokala mäklerier inom bostad, nyproduktion och kommersiella fastigheter. Vi har tagit fram skräddarsydda erbjudanden för att du som fastighetsmäklare inte ska behöva betala för mer än vad du faktiskt behöver. 

Vi eftersträvar personliga relationer med våra kunder oavsett storlek och är alltid transparenta och solidariska i vårt arbete. Något som varit positivt för våra kunder och medarbetare och bidragit till att vi kunnat växa vår verksamhet i snabb takt sedan starten.

Teamet bakom Quedro

Simon Inges Ilrot

Tech lead - Frontend

simon@quedro.com

Cliff Stegell Bohjort

Tech lead - Backend

cliff@quedro.com

Diar Kourehpaz

Frontendutvecklare

diar@quedro.com

Christofer Elers

Backendutvecklare

christofer@quedro.com

Zainabu Nyamor

Backendutvecklare

zainabu@quedro.com

Niklas Wessén

Sysop

niklas@quedro.com

Max Oerther

Support & Sälj

max@quedro.com


Ledning

Olof Hägerstrand

Medgrundare och Projektledare

olof@quedro.com

Alexander Ahlbom

Medgrundare och Produktägare

alex@quedro.com

Stefan Bjärkefur

Medgrundare och VD

stefan@quedro.com


Teamet bakom Quedro

Simon Inges Ilrot

Tech lead - Frontend

simon@quedro.com

Cliff Stegell Bohjort

Tech lead - Backend

cliff@quedro.com

Diar Kourehpaz

Frontendutvecklare

diar@quedro.com

Christofer Elers

Backendutvecklare

christofer@quedro.com

Zainabu Nyamor

Backendutvecklare

zainabu@quedro.com

Niklas Wessén

Sysop

niklas@quedro.com

Max Oerther

Support & Sälj

max@quedro.com

Scrolla till höger för att se mer

Ledning

Olof Hägerstrand

Medgrundare och Projektledare

olof@quedro.com

Alexander Ahlbom

Medgrundare och Produktägare

alex@quedro.com

Stefan Bjärkefur

Medgrundare och VD

stefan@quedro.com

Scrolla till höger för att se mer
sv_SESwedish
en_GBEnglish nn_NONorwegian sv_SESwedish
Copy link