Vi utvikler eiendomsmeglingsbransjen

Vi effektiviserer prosessen rundt kjøp, utleie og salg av boliger og lokaler for å bidra til flere og tryggere eiendomshandler.

Om Quedro

Quedro ble grunnlagt i 2010, og har som formål og effektivisere prosessene rundt kjøp, utleie og salg av boliger og lokaler. Ved å gjøre dette bidrar vi til flere og tryggere eiendomshandler. 

Siden starten har vi utviklet en programvareplattform som støtter eiendomsmegleren i arbeidet med eiendom, kunder og interessenter gjennom hele kjeden fra innledende møte til gjennomført avtale. 

I dag er Quedro en markedsledende og moderne CRM-plattform for eiendomsmeglere som tilbyr støtte for salg, markedsføring, budsjettering, planlegging, analyse og oppfølging. 

Siden starten har Quedro vokst kraftig og tiltrekker seg både ledende aktører i bransjen og mindre, lokale meglerfirmaer innen bolig, nyproduksjon og kommersielle lokaler. Vi har utviklet skreddersydde tilbud, slik at du som eiendomsmegler ikke skal behøve å betale for mer enn du faktisk trenger. 

Vi etterstreber personlige relasjoner med kundene våre, uansett størrelse, og er alltid transparente og solidariske i jobben vår. Dette har vært positivt for kundene og medarbeiderne våre, og det har bidratt til at selskapet vårt har vokst raskt siden starten.

Teamet bak Quedro

Simon Inges Ilrot

Tech lead - Frontend

simon@quedro.com

Cliff Stegell Bohjort

Tech lead - Backend

cliff@quedro.com

Diar Kourehpaz

Frontendutvikler

diar@quedro.com

Christofer Elers

Backendutvikler

christofer@quedro.com

Zainabu Nyamor

Backendutvikler

zainabu@quedro.com

Niklas Wessén

Sysop

niklas@quedro.com

Max Oerther

Support og salg

max@quedro.com


Ledelsen

Olof Hägerstrand

Medgrunnlegger og prosjektleder

olof@quedro.com

Alexander Ahlbom

Medgrunnlegger og produkteier

alex@quedro.com

Stefan Bjärkefur

Medgrunnlegger og administrerende direktør

stefan@quedro.com


Teamet bak Quedro

Simon Inges Ilrot

Tech lead - Frontend

simon@quedro.com

Cliff Stegell Bohjort

Tech lead - Backend

cliff@quedro.com

Diar Kourehpaz

Frontendutvikler

diar@quedro.com

Christofer Elers

Backendutvikler

christofer@quedro.com

Zainabu Nyamor

Backendutvikler

zainabu@quedro.com

Niklas Wessén

Sysop

niklas@quedro.com

Max Oerther

Support og salg

max@quedro.com

Scrolla till höger för att se mer

Ledelsen

Olof Hägerstrand

Medgrunnlegger og prosjektleder

olof@quedro.com

Alexander Ahlbom

Medgrunnlegger og produkteier

alex@quedro.com

Stefan Bjärkefur

Medgrunnlegger og administrerende direktør

stefan@quedro.com

Scrolla till höger för att se mer
nn_NONorwegian
sv_SESwedish en_GBEnglish nn_NONorwegian
Copy link